Súťaž o Hugo Boss Boss The Scent Elixir For Her od Fann.sk

Rozpáľte svoje zmysly lákavou vôňou BOSS The Scent Elixir pre ňu, bohatou a vysoko koncentrovanou interpretáciou pôvodnej vône Boss The Scent pre ňu. Tento jantárovo drevitý Elixír okamžite zaujme svojím čerstvým rozkvetom ružového korenia spolu s ohnivými aspektmi, ktoré umocňujú pôvab vône. Kvetinové podtóny Ľuľkovca priťahujú pocit tajomna a vzrušenia a zanechávajú opojnú stopu. Vysychanie poháňajú bohaté jantárové tóny kompozície, ktoré vyvolávajú pocit živosti, tepla a zmyselnosti. Ikonický BOSS The Scent flakón má tmavočervené lakované sklo ako aj jeho mužský náprotivok, odrážajúci zvádzajúcu intenzitu hypnotickej vône. Flakón je zakončený s teplo zlatým uzáverom s luxusným leským povrchom, ktorý odráža žiarivé metalické akcenty na vonkajšom obale.

Súťaž o Hugo Boss Boss The Scent Elixir For Her od Fann.sk
ilustračné foto:  fann.sk

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Hugo Boss Boss The Scent Elixir for Her parfum 50 ml

Koniec súťaže: 18. 02. 2024

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.