Súťaž o Hondu Rebel CMX500 Special Edition 2020

Sloboda na maXXimum a nenormálne zážitky! To všetko môžeš zažiť vďaka našej SMS súťaži, ktorá bude trvať od 1.6. do 29.6.2020. Budeš hrať nielen o denné super ceny, ale najmä o hlavnú výhru, ktorou je štýlový cruiser. Ako na to?

Súťaž o Hondu Rebel CMX500 Special Edition 2020

ilustračné foto:  europa2.sk

Do súťaže sa zapojíš zaslaním SMS v tvare „EUROPA“ na telefónne číslo 6662. Cena spätnej SMS je 1 €. Následne počúvaj vysielanie Europy 2, zapamätaj si heslo dňa REBEL NA MAXIMUM a čakaj na telefonát od nášho moderátora. Hovor musíš dvihnúť do 10 sekúnd a po výzve moderátora povedať heslo dňa. Každý deň hráš o dennú cenu, ktorou je reklamný predmet Rádia Europa 2. A na konci mesiaca navyše žrebujeme výhercov ďalších parádnych cien, ktorými sú iPhone 8 a tandemový zoskok padákom a takisto výhercu hlavnej ceny, a tou je nadupaný, štýlový cruiser, s ktorým budeš môcť brázdiť cesty ako pán, či pani.

Koniec súťaže: 29. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.