Súťaž o fotoaparáty Instax v hodnote 190 €

Každý z nás si je dobre vedomý toho, že zubná kefka je nevyhnutnou zbraňou v boji so zubným kazom i ďalšími neduhmi ústnej dutiny. Jednou z moderných technológií, ktorá má pomôcť lepšie vyčistiť zuby, sú kónické vlákna. Vďaka svojim vlastnostiam sa dostanú čiastočne aj do medzizubných priestorov a tiež k okraju ďasien, a sú tak skvelé aj na čistenie podráždených či zapálených ďasien, ktoré občas krvácajú. Už pri najmenšom dotyku sa totiž kónické vlákno flexibilne ohýba a kefka tak nečistí povrch len špičkou vlákna, ale využíva sa na pohyb celých ohnutých vlákien.

Súťaž o fotoaparáty Instax v hodnote 190 €

ilustračné foto: mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak v našom e-shope mojadm.sk alebo v kamennej predajni dm nakúpite akékoľvek výrobky zn. Colgate v minimálnej hodnote 3,99 €, vyplníte súťažný formulár a ste v hre!

 

Koniec súťaže: 31. 05. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.