Súťaž o filmové ceny s českou komédiou DVOJNÍCI

Komédia DVOJNÍCI je príbehom dvoch mužov, ktorí sú si podobní ako vajce vajcu, ale povahou a životnými osudmi sú odlišní ako deň a noc. Nikdy sa nevideli, nevedia o vzájomnej existencii, aj by to tak zostalo, nebyť jednej „náhody“… Topky. sk v spolupráci s filmovou distribučnou spoločnosťou Magic Box pre vás pripravili súťaž o filmové ceny.

Honza Rambousek je svojim spôsobom sympatický podvodník, ktorý je v podsvetí považovaný za odborníka na zámky, počítače, elektroniku a autá. Je to taktiež nenapraviteľný sukničkár, no aj tak ho ženy milujú… Práve mu tečie do topánok, pretože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvôli veľkým dlhom. Ak Honza neukradne z galérie slávny obraz, tak je s ním amen… Zachráni ho náhoda – do cesty sa mu pripletie jeho dvojník, stredoškolský profesor Richard Prospal, pedant a poctivec na pohľadanie – a obom sa zmení život.

Súťaž o filmové ceny s českou komédiou DVOJNÍCI

Súťaž o filmové ceny s českou komédiou DVOJNÍCI
ilustračné foto: topky.sk

Súťaž o filmové ceny s českou komédiou DVOJNÍCI

Správne odpovedzte na otázku, a traja z vás získajú audio CD DVOJNÍCI – nahovoril Jakub Kohák.

Termín konania súťaže: do 23.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.