Súťaž o extrémne odolný smartfón CAT S31

Smartfón CAT S31 je poriadne odolným kúskom, ktorý do sveta telefónov prináša nevídané vlastnosti. Kombinácia pevnej konštrukcie, kompletnej odolnosti voči vode a prachu či nerozbitnosť pri pádoch z výšky 1,8 metra ti dodajú pri používaní zariadenia poriadnu istotu. Smartfón CAT S31 tak s tebou vydrží aj extrémne podmienky a ty máš teraz príležitosť získať ho v našej súťaži. Pre zapojenie pritom stačí len pridať follow FonTechu na Instagrame a pod príspevkom označiť aspoň jedného kamaráta / kamarátku.

Súťaž o extrémne odolný smartfón CAT S31

Súťaž o extrémne odolný smartfón CAT S31
ilustračné foto:  fontech.sk

Súťaž o extrémne odolný smartfón CAT S31

Výherca teda získa odolný smartfón CAT S31, s ktorým sa už viac nemusí báť pádov. Na záver ti už len poprajeme veľa šťastia a určite si nezabudni prečítať aj podmienky súťaže. Súťaž začína 14.2.2018 a potrvá do 21.2.2018, pričom žrebovanie prebehne 22.2.2018 na Instagrame FonTech.sk!

21.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.