Súťaž o dve vstupenky na koncert 2Cellos v Bratislave

Na Slovensko mieri najpopulárnejšie inštrumentálne duo súčasnosti 2Cellos!

Filmová hudba, klasika, ale aj pop či rock vo veľmi netradičnej podobe! Fenomenálne duo 2Cellos, ktoré ohuruje svet, sa počas svojho tohtoročného turné zastaví aj v Bratislave! Vynikajúci violončelisti Luka Sulic a Stjepan Hauser pravidelne vypredávajú obrovské koncertné haly v Amerike, Ázii, Austrálii aj v Európe. Hudba AC/DC, Guns’n’Roses,   Nirvany, Michaela Jacksona, či piesne z filmov Titanic, Pán prsteňov, alebo Love Story v ich sláčikovom podaní sú nezabudnuteľným zážitkom.

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť a počuť ich naživo. 2Cellos vystúpia v bratislavskej Incheba – Expo Aréne 15-ho júna! Fantastická správa pre hudobných fajnšmekrov! Famózne duo 2Cellos vystúpi aj na Slovensku. Balkánski violončelisti hrajú v netradičných úpravách moderné rockové aj popové skladby, ale tiež nádhernú filmovú hudbu. „Počuť v ich podaní skladby AC/DC, Guns’n’Roses,   alebo Nirvany, ale tiež hudbu z filmov a seriálov ako Rain Man, Hra o tróny a ďalších, je naozaj úchvatné.

Nenadarmo táto dvojica valcuje internet a vypredáva najväčšie koncertné sály sveta! Jej skladby na youtube dosahujú neuveriteľných 580 miliónov pozretí! Som veľmi rád, že sa nám podarilo dostať ich aj na Slovensko,“ vraví Petr Duben zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša. 2Cellos sú jednoznačne najpopulárnejšie inštrumentálne duo súčasnosti. Absolvent londýnskej Royal Academy of Music Luka Sulic a Stjepan Hauser, ktorý vyštudoval Royal Northern of Music v Manchesteru, očarili aj Eltona Johna. „Choďte sa na nich pozrieť naživo, sú naozaj úžasní! Nespomínam si, že by som od koncertu Jimiho Hendrixa niekedy v 60-tych rokoch videl niečo také strhujúce,“ nabáda sir Elton John.

Súťaž o dve vstupenky na koncert 2Cellos v Bratislave

Súťaž o dve vstupenky na koncert 2Cellos v Bratislave
ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Súťaž o dve vstupenky na koncert 2Cellos v Bratislave

Súťaže sa môžete zúčastniť do 7.6.2018. Jeden z vás získa dve vstupenky na koncert 2Cellos, ktorý sa bude konať 15. júna v Incheba – Expo Aréne v Bratislave!

07.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.