Súťaž o dve 50€ poukážky na nákup testu DNA ERA

Prostredníctvom najmodernejších vedeckých technológií dokážeme analyzovať jednotlivé nukleotidové polymorfizmy (SNPs) v DNA. Tieto údaje nám potom poskytujú obrovské množstvo informácií, ktoré vďaka dlhoročným vedeckým štúdiám vytvárajú obraz o genetickej predispozícii vzniku rôznych ochorení. To, kým sme, a aké ochorenia sa nám môžu vyvinúť závisí nie len od genetiky, ale aj od životného štýlu, cvičenia a výživy. Testovanie je rýchle a jednoduché, žiadna krv, netreba nikam chodiť. Po objednaní testu spoločnosť DNA ERA zašle skúmavku na odber slín a odošle späť. Na výsledky sa čaká asi 10 týždňov.

Súťaž o dve 50€ poukážky na nákup testu DNA ERA

Súťaž o dve 50€ poukážky na nákup testu DNA ERA
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o dve 50€ poukážky na nákup testu DNA ERA

[the_ad id=“84646″]

Zapojte sa do súťaže o dve 50 eurové poukážky na nákup akéhokoľvek testu DNA ERA. Výherca dostane 50 eurovú poukážku, následne stačí test DNA ERA objednať cez www.dnaera.sk a pri objednávke zadať špecifický kód kupónu, zľava bude následne odpočítaná. Skúmavka na sliny vám bude poslaná kuriérskou službou (bezplatne), po naplnení skúmavky slinami stačí zavolať kuriérovi a dohodnúť si čas vyzdvihnutia balíčka. Na vaše odpovede čakáme do 3. mája.

Koniec súťaže: 03.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.