Súťaž o DVD s Nesbøvou detektívkou Snehuliak

Harry Hole je enfant terrible tímu, vyšetrujúceho zločiny v nórskej metropole. Na jednej strane je to výnimočne dobrý detektív, ktorého netradičné metódy skoro vždy vedú k úspechu, na strane druhej sa však jedná o nezodpovedného alkoholika ktorého prehrešky nechcú už ďalej prehliadať nielen jeho nadriadení, ale ani jeho priateľka Rachel, s ktorou sa práve rozišiel. Jediné, čo stojí medzi ním a pitím, je prípad, ktorý by ho priviedol k iným myšlienkam. A vyzerá to tak, že sa dočkal.

Uprostred noci zmizne zo svojho domu žena a o pár dní neskôr ju nájdu brutálne zavraždenú. Postavený snehuliak, ktorý na mieste činu zostal ako jediné vodítko naznačuje, že tento páchateľ sa chce hrať a že sa možno už párkrát takto hral aj v minulosti. A zjavne ho to baví čím ďalej tým viac a neplánuje s tým prestať.

Filmová adaptácia jednej z najúspešnejších detektívok nórskeho spisovateľa Jo Nasba vychádza 14. februára na DVD a Blu ray v distribúcii spoločnosti Bontonfilm. Jedno z troch DVD od spoločnosti Bontonfilm môžeš vyhrať v našej súťaži.

Súťaž o DVD s Nesbøvou detektívkou Snehuliak

Súťaž o DVD s Nesbøvou detektívkou Snehuliak
ilustračné foto:  kukninato.sk

Súťaž o DVD s Nesbøvou detektívkou Snehuliak

Kukni na to! miluje Nórsko a samozrejme i nórske detektívky. Snehuliaka považujeme za skvelé dielo a veľmi sme sa tešili na jeho filmové spracovanie. S o to väčšou radosťou prinášame v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm súťaž o 3 DVD s týmto filmom.

25.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.