Súťaž o dva kozmetické balíčky Dove

Bohatý telový krém Dove, inšpirovaný indickými rituálmi krásy, s kokosovým olejom a mandľovým mliekom na obnovenie pokožky. Produkty radu Dove Men+Care vám pomôžu vašu pokožku chrániť a zároveň sa o ňu starať.

Sprchový gél DOVE Men+Care Minerals & Sage na telo a tvár je špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorí sa chcú cítiť pohodlne vo svojej koži. Podporuje sviežosť vašej pokožky a zanecháva na nej príjemnú vôňu a svieži pocit po celý deň. Vďaka jedinečnej technológii MICROMOISTUR nielen účinne umýva a osviežuje, ale tiež pomáha udržiavať správnu úroveň hydratácie pokožky.

Súťaž o dva kozmetické balíčky Dove

Súťaž o dva kozmetické balíčky Dove
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o dva kozmetické balíčky Dove

Milé naše čitateľky a čitatelia! Zapojte sa do súťaže o dva kozmetické balíčky Dove. Kozmetika Dove bola uvedená na náš trh v roku 1995 a ponúka telovú či kúpeľovú kozmetiku, výrobky pre starostlivosť o vlasy aj dezodoranty. Na vaše odpovede čakáme do 11. apríla.

11.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.