Súťaž o dva balíčky s produktami EMCO

Jedlá s obsahom bielkovín, teda proteínov, sú nevyhnutné pre fungovanie tela. Ich nedostatok sa môže nepríjemne odzrkadliť na zdraví. Ak telu chýbajú bielkoviny, máme neustály hlad, chuť na sladké a nedarí sa nám chudnúť.

Proteín sa nachádza najmä v mäse a vajíčkach, no ani vegetariáni a vegáni nemusia mať strach. Existujú totiž aj výborné rastlinné zdroje – napríklad orechy, či strukoviny. V posledných rokoch sa na trhu objavil rad výrobkov, ktoré nám v tomto smere uľahčia život, pretože proteín vo vysokej miere obsahujú. Na bielkoviny sa zamerala aj česká rodinná spoločnosť Emco. Začala vyrábať tyčinky, v ktorých je proteín obsiahnutý prirodzene vo forme orechov a portfólio produktov doplnila tiež o  Super kaše.  Super kaše kombinujú rastlinnú bielkovinu (18 %) a superpotraviny. Perfektne doplnia proteíny hneď ráno, počas raňajok. Všeobecne platí, že potraviny s vyšším obsahom bielkovín sú omnoho lepšou voľbou, než tie bohaté na cukry (sladká tyčinka). Sladká tyčinka či kúsok čokolády expresne doplní energiu, ale čoskoro sa objaví hlad.

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky s produktami EMCO

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky s produktami EMCO
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o dva balíčky s produktami EMCO

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky s produktami EMCO! Na vaše odpovede čakáme do 27. mája.

27.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.