Súťaž o domácu sušičku potravín Orava SU-105

Leto a jeseň je čas úrody, v záhradách, v lese a na lúkach kvitnú a rastú húfne dary prírody nabité vitamínmi. Ovocie, zelenina, ale aj huby a liečivé bylinky sú skvelé na konzumáciu ihneď, ich chuť a účinky pre zdravie si však môžete dopriať aj počas sychravej jesene a mrazivej zimy. Usušené kúsky ovocia a zeleniny obsahujú veľa vlákniny, vitamínov, minerálov aj stopových prvkoch, ktoré telo ocení v časoch, kedy si treba posilniť imunitu. Usušené liečivé bylinky či šípky na fajný čaj, huby do vianočnej kapustnice, sušené jabĺčka pre vyjedanie pred televízorom vás počkajú v špajze tak, ako si ich pripravíte, bez konzervantov a pridanej chémie. Výborne chutia a pre malých aj veľkých sú zdravšou alternatívou na maškrtenie namiesto sladkostí či presolených čipsov.

Súťaž o domácu sušičku potravín Orava SU-105

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Pripravili sme pre vás súťaž so spoločnosťou ORAVA o domácu sušičku potravín Orava SU-105. Neváhajte a zapojte sa do súťaže  a staňte sa majstrom domáceho sušenia. Na vaše správne odpovede čakáme do 4. septembra 2021.

 

Koniec súťaže: 04. 09. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.