Súťaž o dokonalý wellness v Hotel Hills v Starej Lesnej

Túžite po absolútnom relaxe v luxusnom prostredí? Potom je cieľ cesty jasný – Hotel Hills v Starej Lesnej. Čaká na vás prvotriedny dizajn, prírodný wellness, špičková gastronómia a bohatý program.

Súťaž o dokonalý wellness v Hotel Hills v Starej Lesnej

ilustračné foto: eva.sk

Text organizátora súťaže:

Hotel Hills obohatil portfólio AquaCity Poprad pred piatimi rokmi, no odvtedy prešiel kompletnou rekonštrukciou a zaradil sa tak medzi najlepšie zariadenia, kam sa môžete na Slovensku vybrať. Luxusný štvorhviezdičkový wellness hotel sa môže pochváliť Nature Wellness centrom s úžasnými panoramatickými výhľadmi na naše veľhory. Jeho súčasťou sú sauny (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná), zážitkové sprchy, ľadopád, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi, exteriérové jazierko s vírivkou, oddychová zóna i obľúbené vodné wellness bary, aby ste si mohli priamo v bazéne vychutnať svoj obľúbený drink. Výnimočné chvíle môžete zažiť aj v privátnej zóne VIP Star Lounge.

 

Koniec súťaže: 15. 12. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.