Súťaž o dockovaciu stanicu ALLDOCK TOWER

Súťaž o jedinečnú dockovaci ustanicu ALLDOCK TOWER s prílušenstvom  v hodnote 150,00 €. (Farebné prevedenie čierna matná)

Názov Tower, teda veža, nedostal náhodou – elegantná vertikálna silueta tejto dokovacej stanice sa s ľahkosťou postará o to, aby sme sa už nikdy nemuseli trápiť hľadaním voľného USB portu. Simultánne totiž dokáže nabíjať až 8 rôznych zariadení. Firma už tradične dbá na využití najmodernejších technologických výdobytkov, čo sa tentokrát prejavuje uplatnením najnovších technológií Quick Charge v štyroch z ôsmych portov podporujúcich rýchle nabíjanie zariadení Apple a Android, ako aj technológií zabezpečujúcich maximálnu bezpečnosť používania.

Súťaž o dockovaciu stanicu ALLDOCK TOWER s prílušenstvom v hodnote 150,00 €

Súťaž o dockovaciu stanicu ALLDOCK TOWER s príslušenstvom v hodnote 150,00 €

[the_ad id=“84646″]

Stačí vložiť do komentára na našej  FACEBOOK stránke váš obľúbený projekt, článok z našej webstránky a získaj tento originálny a dizajnový darček ! Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov.

Koniec súťaže: 08.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.