Suťaž o dizajnové doplnky, peňaženku a kľúčenku, od Santoro London!

V spolupráci s e-shopom Differenta.sk sme pre vás pripravili súťaž o dizajnové doplnky, peňaženku a kľúčenku, od Santoro London.

Santoro peňaženka Hush Little Bunny
Roztomilá peňaženka Santoro London v základnej modrej farbe, ktorú zdobí obľúbený motív bábiky s zajačikom je originálny a štýlová. Peňaženka je na zapínanie na zips, v hlavnom vrecku sa nachádza dve väčšie priehradky na bankovky a účtenky, ktoré delia vnútorné vrecko na zips na drobné. Po stranách sa nachádza menšie vrecká na karty a doklady.
Suťaž o dizajnové doplnky od Santoro London!
Santoro kľúčenka Purrrrrfect Love
Originálna kľúčenka Santoro London s mäkkou výplňou. Kľúčenka je ladená do svetlejších farieb a motívom je roztomilá bábika Gorjuss. Kruhový motív je príjemný do ruky. S kľúčenkou od Santora vaše kľúče ľahko nájdete aj spoznáte;)
Suťaž o dizajnové doplnky od Santoro London!

 

Vyhraj peňaženku a kľúčenku od Santoro London!

[RF_CONTEST contest=’3621′]

 

santoro

Kúzelné dizajnové doplnky svetoznámej značky Santoro London žne úspechy a ocenenia už viac ako dvadsať rokov. Vyberte si kabelky, peňaženky alebo obaly na svoje iPady či iPhony z kolekcií Gorjuss, Mirabelle alebo Scottie Dogs. Sme oficiálny predajca značky Santoro London.


differenta

Na portáli Differenta.sk nájdete dámske, pánske i detské oblečenie a doplnky populárnych svetových značiek, ktoré práve letia, ako Desigual, Crocs, Disaster, Melissa, EMU a ďalšie!


Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 24.11.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 06.11.2016 do 24.11.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.