Súťaž o diár Dary Rolins – Rok podľa Dary 2023 pre 1 výhercu

Hudobná ikona a skvelá československá speváčka Dara Rolins opäť vydáva svoj diár Rok podľa Dary 2023. Tentoraz sa nesie v znamení šťastného magického čísla 7. Inšpirujte sa ňou a prežite úspešný rok 2023.

Súťaž o diár Dary Rolins - Rok podľa Dary 2023 pre 1 výhercu

ilustračné foto: dennikrelax.sk

Text organizátora súťaže:

Dara Rolins sa na českej a slovenskej hudobnej scéne pohybuje už od osemdesiatych rokov, kedy svoju kariéru odštartovala ako malá a talentovaná Darinka Rolincová. Dnes je hudobnou divou a vplyvnou influencerkou, ktorá sa okrem svojich vystúpení intenzívne prezentuje aj na sociálnych sieťach. Navrhla vlastnú kolekciu oblečenia, či vlastný merchandising. Inšpiruje všetky vekové kategórie dievčat a žien.

A v tomto smere tisícky jej fanúšičiek čakajú každý rok na jej špeciálny diár.
Rok podľa Dary 2023 je už jej siedmym diárom a toto číslo zdobí aj jeho obálku. A nie je to náhoda! Číslo sedem má magický význam…a veľký význam aj pre Daru. „V tomto v poradí už siedmom diári skloňujem SEDMIČKU, a to nielen ako deň svojho narodenia, ale ako magické číslo, okolo ktorého sa toho točí oveľa viac – sedem divov sveta, sedem smrteľných hriechov,“ priznáva Dara Rolins. „Sedmička v sebe skrýva tajomstvo, šťastie, rebelantstvo, zázrak, potešenie.“

 

Koniec súťaže: 10. 11. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.