Súťaž o detský bicykel značky Genesis do 18” od INTERSPORTu

Radosť z jazdy pre malých a veľkých

Malé deti sa veľmi rýchlo nadchnú pre jazdu na bicykli. Je to taký silný zážitok, že nejeden z nás sa pamätá na svoje prvé pokusy udržať rovnováhu na bicykli: na neisté „pedálovanie“ so starostlivými rodičmi bežiacimi za nami v tesnom závese, až po úžasný pocit z rýchlosti, prekonávania prekážok, jazdy cez mláky a rôzne hry s kamarátmi na dvoch kolesách. Aby sa stali chvíle strávené na bicykli naozaj nezabudnuteľnými zážitkami, nájdete v našich predajniach INTERSPORT ten správny bicykel pre vaše dieťa.

Našou exkluzívnou značkou bicyklov je Genesis, ktorá zastrešuje potreby cyklistov vo všetkých vekových skupinách. Všetky bicykle Genesis sú vyvíjané v Rakúsku a spĺňajú najprísnejšie požiadavky na bezpečnosť a komfort z jazdy.

Najmenší cyklisti začínajú optimálne na cykloodrážadle Wilddog s ľahkým hliníkovým rámom, aby si osvojili pocit pre rovnováhu, čo uľahčí prechod na bicykel a minimalizuje obdobie používania pomocných koliesok.

 

Súťaž o detský bicykel značky Genesis do 18” od INTERSPORTu

Súťaž o detský bicykel značky Genesis do 18” od INTERSPORTu
ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o detský bicykel značky Genesis do 18” od INTERSPORTu

Jarné počasie nás láka vybehnúť von na bicykloch a preto sme pre vás pripravili jarnú súťaž o dva bicykle značky Genesis do veľkosti 18” v hodnote až do 210 € (v závislosti od modelu bicykla) pre vašu dcérku alebo synčeka. To znamená, že zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme jednu výherkyňu dievčenského bicykla a jedného výhercu chlapčenského bicykla. Následne si na najbližšej predajní INTERSPORT vyberiete veľkosť bicykla zodpovedajúcu vašim potrebám a hurá von na dvojkolesových tátošoch.

Cena do súťaže
Ako výhru získajú 2 výherkyne/výhercovia jeden detský bicykel do veľkosti 18” značky Genesis podľa vlastného výberu v hodnote až do 210 € (v závislosti od modelu bicykla). Následne si na najbližšej predajní INTERSPORT vyberiete veľkosť bicykla zodpovedajúcu potrebám dieťaťa.

09.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.