Súťaž o Detoxikačnú kúru Neera

Vaša letná dovolenka sa blíži a vás chytá panika, ako sa vtesnáte do plaviek? Ak vám pohľad do zrkadla našepkáva, že pár kíl dole by prišlo vhod, nezúfajte! Ešte stále nie je nič stratené! Aj za pár dní môžete mať štíhlejšiu líniu, v plavkách smelo ukážete svetu svoje sexi krivky a odmenou bude pre vás aj viac sily, vitality, lepšie trávenie, kvalitnejší spánok, jemnejšia a čistejšia pleť, pevnejšie nechty a rozžiarená pleť.

Súťaž o Detoxikačnú kúru Neera

ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Text organizátora súťaže:

Detoxikačnú kúru Neera už vyskúšalo veľa žien a mnohé z nich na ňu nedajú dopustiť. S nadšením sa vrhajú na detox pred dovolenkou, ale aj iné dni v roku, keď sa už prestávajú cítiť dobre vo svojej koži. Pred nakrúcaním filmu The Dreamgirls ho vyskúšala aj hviezda koncertných pódií, speváčka Beyoncé Knowles. Ako sa vyjadrila pre médiá, „14 dní žila na vode, kajenskom korení a javorovom sirupe Madal Bal“ a schudla 10 kg. Chudnutie je pri detoxe samozrejme individuálne, úbytok na váhe je však prirodzený a denne sa môže pohybovať od 0,5 do 1 kg v závislosti od počiatočnej hmotnosti, rýchlosti spaľovania organizmu a znásobuje sa, ak popri detoxe cvičíte aj jednoduché cviky.

 

Koniec súťaže: 15. 08. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.