Súťaž o darčekové poukazy na pobyt v hoteli Patria v hodnote 650 €

Prírodná kozmetika od spoločnosti MÁDARA Organic Skincare ponúka ekologické výrobky pre starostlivosť o pleť a celé telo. MÁDARA verí, že prírodné a aktívne zložky, ktoré sú v jej výrobkoch kľúčové, sú najlepšou zbraňou v boji proti alergiám, chorobám a neduhom spôsobených znečistením životného prostredia. S nádhernými arómami a bez akýchkoľvek syntetických konzervačných látok, umelých vôní, SLS alebo parabénov sú produkty MÁDARA jednoducho radosťou! Podľahnite prírode so značkou MÁDARA a vyhrajte darčekový poukaz na pobyt v hoteli Patria Štrbské Pleso.

Súťaž o darčekové poukazy na pobyt v hoteli Patria v hodnote 650 €

ilustračné foto: mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak nakúpite v našom e-shope mojadm.sk alebo v ktorejkoľvek dm predajni akékoľvek produkty zn. MÁDARA Organic Skincare v min. hodnote 35 €, zaregistrujete pokladničný blok a ste v hre!

 

Koniec súťaže: 30. 11. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.