Súťaž o darčekové balíčky Manufaktura

Kozmetika je evergreen Vianoc a pod stromčekom ju aj tento rok nájde obrovské množstvo žien i mužov všetkých vekových kategórií. Poviete si síce kozmetika ako kozmetika, ale skúste tento rok vybrať takú, ktorá oči obdarovaného skutočne rozžiari a to nielen vďaka kvalitnému obsahu, ktorý sa dokonale postará o telo, ale aj vďaka originálnemu obalu, ktorý poteší každé oko.

Súťaž o darčekové balíčky Manufaktura

ilustračné foto:  woman.sk

Celkom vyberieme 3 výhercov. Každý získa dva darčekové balíčky v celkovej hodnote: 47,60 €. A čo viac? Manufaktura pre svojich zákazníkov pripravila skvelú predvianočnú akciu 3 + 1 ZADARMO na nákup darčekových balíčkov, vďaka ktorej zaobstaráte originálne darčeky pre celú rodinu na jednom mieste, v pokoji, bez stresu a výhodne. Akcia platí od 26. 10. 2020 do 26. 11. 2020 v krásnom novom e-shope www.manufaktura.sk.

 

Koniec súťaže: 09. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.