Súťaž o darček od FAnn.sk, Tous Oh! The Origin

„Toto je vôňa s veľmi silným charakterom, ktorej sme venovali veľkú pozornosť, aby sme prepracovali všetky detaily – rovnako, ako keď vytvárame šperky.“ Rosa Tous

Pižmovo kvetinová vôňa s dominantnými tónmi ružového korenia v úvode pôsobí výrazne a dotvára charakter ženy, ktorá si ju zvolí. Vôňa evokuje modernú klasiku, avšak spája ju s optimizmom, zvodnou zmyselnosťou a opojnosťou.

V srdci kombinuje romantickú ružu s elegantným kosatcom, čo je ikonická dvojica klasického parfumérstva. V celej svojej neodolateľnosti prenikajú kvetinové tóny cez svieži a žiarivý ovocný kokteil: mandarínky, citróny a čierne ríbezle. Zvodnosť dosahuje zmyselnejší pôvab s hrejivým spojením vanilky, pižma, fazuliek tonky a ambroxu.

Sofistikovanú vôňu vytvorila parfumérka Daphné Bugey zo spoločnosti Firmenich.

Súťaž o darček od FAnn.sk, Tous Oh! The Origin

Súťaž o darček od FAnn.sk, Tous Oh! The Origin
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Tous Oh! The Origin

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Tous Oh! The Origin

17.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.