Súťaž o darček od FAnn.sk, Bentley For Men Black Edition

Vytvorená z najluxusnejších prírodných materiálov plní táto exkluzívna vôňa rovnako prísne štandardy, ako automobily Bentley. Pre Black Edition z ikonickej rodiny vôní For Men sa majsterka parfumérka Dorothée Piot rozhodla zvoliť si súhru výrazných kontrastov tak, aby žiarivé tóny umocnili sofistikovanosť tmavých drevín na pozadí.

V úvode sa predstavuje žiarivý akord pudrovej fialky a šťavnatej mandarínky evokujúcej pocit sviežosti podobný čistej bielej košeli. Chladivé ružové korenie a muškátový oriešok vyvolávajú predstavu strieborného odrazu leštených, oceľových manžetových gombíkov.

Ožiarené dotykom jazmínu – ako odraz hodvábnej kravaty – rozvíja sa srdce vône zostavené z hladkých tónov pačuli a zemitého papyrusu.

Ešte temnejší základ sa opiera o tóny kadidla, tabakom nasiaknuté fazuľky tonky a cédrové drevo z Atlasu s dotykom kože, odpočívajúce na drevito-pižmovom podklade.

Súťaž o darček od FAnn.sk, Bentley For Men Black Edition

Súťaž o darček od FAnn.sk, Bentley For Men Black Edition
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Bentley For Men Black Edition

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Bentley For Men Black Edition

03.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.