Súťaž o dámsky toaletný parfum z kolekcie AVON Attraction

Svet prestane existovať. Nezáleží na ničom, len na vás dvoch spojených neviditeľnou silou. Je to neovládateľné a magické. Je to príťažlivosť ukrytá v novej kolekcii vôní Attraction. Prvé vône od spoločnosti AVON Cosmetics vytvorené tak, aby prebudili túžbu medzi mužom a ženou.

Sila príťažlivosti ukrytá v nových vôňach Attraction od AVONu
ilustračné foto: autoazena.sk

Súťaž o dámsky toaletný parfum z kolekcie AVON Attraction

AVON rozširuje portfólio svojich vôní o jedinečné novinky – dámsky Toaletný parfum a pánsku Toaletnú vodu z kolekcie Attraction. Nové exkluzívne vône sú špeciálne vytvorené tak, aby prebudili túžbu a príťažlivosť. Už nebude záležať na ničom inom, iba na vás dvoch, spojených neviditeľnou silou!
AVON vybral stovky párov z celého sveta a požiadal ich, aby spolu strávili víkend a použili vône kolekcie AVON Attraction. Výsledkom bolo zistenie, že medzi dvojicami sa zosilnila atraktivita, vášeň a pomohli im cítiť sa naozaj zvodne.

Cena: 1x Toaletný parfum AVON Attraction for Her

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.autoazena.sk/news/a1x-toaletny-parfum-avon-attraction-for-her/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.