Súťaž o dámske hodinky Festina Mademoiselle 16716/1

Do decembrovej súťaže sme pre vás pripravili obľúbený dámsky model hodiniek od značky Festina. Tento zaujímavý model z kolekcie Mademoiselle bude skvelým doplnkom pre každý outfit. Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže práve teraz!

Súťaž o dámske hodinky Festina Mademoiselle 16716/1

ilustračné foto:  brasty.sk

Módne hodinky Festina z kolekcie Mademoiselle. Ideálny doplnok pre ženy uprednostňujúci analógové a guľaté hodinky. K ich skrášleniu naviac výrobca zvolil . Vo vnútri odolného, 9 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitný oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) strojček poháňajúci v priemere 38 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni odolné minerálne sklíčko. Ako sami vidíte, púzdro zahalila strieborná, ciferník perleťová a remienok strieborná farba.

Z hľadiska materiálu vedie oceľ a jeho dĺžku, v tomto prípade 190 mm si môžete ľahko upraviť na obvod svojho zápästia. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 5 ATM. Súťaž prebieha od 01.12.2020 do 31.12.2020.

 

Koniec súťaže: 31. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.