Súťaž o Cyber čistiacu hmotu do auta

Stačí, keď na našu stránku www.vykecajsa.sk pridáte báseň na tému „Aprílové jarné upratovanie“ alebo niečo s tým spojené (Cyber čistiaca hmota do auta, jarné upratovanie, apríl, aprílové žartíky apod.). Každá súťažná báseň, však, musí obsahovať aj názov našej stránky, tj. www.vykecajsa.sk a názov sponzora tejto súťaže, tj. eshop Ajťáci.sk – netradičné darčeky (www.ajtaci.sk). Rozsah a názov básní nechávame na Vás. Prosíme vás len, aby ste, pre lepšiu prehľadnosť, uvádzali rôzne názvy vašich básní. A nezabúdajte, že najoriginálnejšia báseň vyhráva. Za básne môžete hlasovať pomocou kolónky „facebook páči sa mi to“, ktorú nájdete pod každou básňou. Tri básne s najväčším počtom „facebook páči sa mi“ budú zaradené do konečného výberu. Autor/ka vybranej básne získa Cyber čistiacu hmotu (140g do auta) úplne zadarmo. O víťazovi súťaže budeme rozhodovať spolu s naším sponzorom.

Súťaž o Cyber čistiacu hmotu do auta

ilustračné foto: vykecajsa.sk

Súťaž o Cyber čistiacu hmotu

Súťaž o Cyber čistiacu hmotu (140g do auta) úplne zadarmo

 

[button-red url=“http://vykecajsa.sk/sutaz_detail/129/Sutaz-o-Cyber-cistiacu-hmotu-%28140g-do-auta%29-uplne-zadarmo/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.