Súťaž o Coolpad Modena White

Chceli by ste smartfón, ale sami si ho nemôžete dovoliť? Nemusíte urobiť nič, len odpovedať na jednoduchú otázočku a tento štýlový smartfón môže skončiť vo vašom vrecku.

Coolpad je na trhu už pár rokov. Na našom trhu sa udomácnil až pred nedávnom. Sme veľmi radi, že vám môžeme týmto spôsobom priniesť jeden k vám. 5,5-palcový displej je dnes naozaj v môde a spája funkčnosť telefónu a malý tablet do jedného zariadenia.

Súťaž o Coolpad Modena WhiteSúťaž
Súťaž o Coolpad Modena White
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o Coolpad Modena White

Smartfón nemusíte kupovať, nemusíte posielať drahé SMS, nemusíte chodiť nikam, ale v pohodlí domova vyplniť len základné údaje (aby sme vedeli výhercu kontaktovať), a stanete sa adeptom na víťaza v tejto súťaži. Súťaž končí 2.12.2015 a vy sa už priebehu pár dní po skončení súťaže dozviete výhercu, ktorý sa stane výhercom tohto štýlového smartfónu.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/02 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.gamesite.sk/sutaze/23739-sutaz-o-coolpad-modena-white“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.