Súťaž o Colostrum s hlivou a rakytníkom 60 kapsúl

Prípravok Colostrum s hlivou a rakytníkom obsahuje:

  • Colostrum – vzniká v mliečnych žľazách matky tesne pred pôrodom a je produkované v nasledujúcich troch až piatich dňoch po pôrode. Je prvou tekutinou, ktoré mláďa po pôrode prijíma a ktorá dokáže „naštartovať“ jeho imunitný systém. Colostrum je prírodná látka poskytuje optimálnu kombináciu životne dôležitých zložiek, čo sú imunoglobulíny, rastové faktory, vitamíny, minerály a proteíny. Vďaka tomu je novorodeniatko, ktoré nemá rozvinutý imunitný systém, chránené.
  • Hliva ustricová – je drevokazná huba, rastúce prevažne na listnatých stromoch, z ktorých si berie živiny, ktoré potrebuje a ktoré prospievajú aj nášmu organizmu.
  • Rakytník rešetliakový – je opadavá drevina, tvoriaci kríky alebo malé stromy s žltkastými kvetmi a oranžovými plodmi. Obsahuje vitamín C, a to v 10x väčšom množstve než citrusové plody. Obsahom karotenoidov prevyšuje napríklad mrkva. Je bohatý na vitamíny B, A, F, K či D. Sú tu prítomné organické kyseliny, minerály, pektín, triesloviny, silice a rad ďalších látok.

Súťaž o Colostrum s hlivou a rakytníkom 60 kapsúl

Súťaž o Colostrum s hlivou a rakytníkom 60 kapsúl
ilustračné foto: prezdravie.sk

Súťaž o Colostrum s hlivou a rakytníkom 60 kapsúl

[the_ad id=“84646″]

Aprílová súťaž o 1 x Colostrum s hlivou a rakytníkom 60 kapsúl v hodnote 15.60 EUR

Koniec súťaže: 22.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.