Súťaž o Clearing Spot Patch od ENVY Therapy® v hodnote 32 €

Vyhraj 3x Clearing Spot Patch od ENVY Therapy® v hodnote 32 € Akné dokáže byť skutočne zákerné. A nemáme, v tomto prípade, na mysli len jeho dlhú liečbu, ktorá je behom na dlhú trať. Akné sa dokáže objaviť vždy v tej najnevhodnejšej chvíli. Pupienok pár dni pred svadbou dokáže vystresovať každú nevestu. Ale aj pupienok v strede čela, ktorý sa objaví pár dni pred dôležitou udalosťou, dokáže znepríjemniť pohľad do zrkadla. Dermatologičky však v žiadnom prípade neodporúčajú akné vytláčať alebo sa ho zbavovať neodborným spôsobom.

 

Súťaž o Clearing Spot Patch od ENVY Therapy® v hodnote 32 €

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Clearing Spot Patch od ENVY Therapy® obsahujú množstvo účinných látok, medzi ktoré patri kyselina salicylová, nicotinamide a výťažky z rastlín, ktoré napomáhajú v krátkom čase eliminovať faktory zápalu, zlepšovať tón a štruktúru pleti v oblasti postihnutej zapálenou vyrážkou.

 

Koniec súťaže: 11. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.