Súťaž o čistič okien Rovus

Rozhodli ste sa v novom roku vyskúšať nové spôsoby stravovania, ochutnať nové jedlá a suroviny, alebo zostanete verní svojim obľúbeným a overeným receptom? Tak či onak, podeľte sa s nami o všetko, čo varíte a pečiete. Pridajte recept aj s fotografiu a pozrite sa, čo v januárovom kole našej súťaže môžete vyhrať.

Čistič okien Window Magic

Rovus Window Magic je ideálny nástroj, s ktorým budú Vaše okná, zrkadlá a kachličky dokonale čisté, lesklé a bez škvŕn. Ľahký a skladný pomocník funguje na 4 AA batérie a vydrží v chode zhruba 50 minút. Predstavuje jedinečnú kombináciu vysávača, rozprašovača a stierky a zaručuje jedinečný čistiaci výkon a spoľahlivé výsledky.
www.rovus.sk

ilustračné foto:  varecha.sk

Text organizátora súťaže:

Do januárového kola súťaže automaticky zaradíme každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. do 31. januára 2022. Po skončení súťaže zostavíme rebríček 30 receptov, ktoré si naši užívatelia najviac ukladali do svojich kuchárskych kníh. Z nich potom vyžrebujeme 3 recepty a ich autorov odmeníme peknými cenami. Čistič okien Rovus, s ktorým budú vaše okná, zrkadlá a kachličky dokonale čisté, lesklé a bez škvŕn.

 

Koniec súťaže: 31. 01. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.