Súťaž o čistiacu kefku na tvár Orava FB-04

Nosenie rúška sa už pre nás pomaly, ale isto stáva samozrejmosťou. Už sme si naň zvykli – len čo vychádzame cez dvere nášho domova, dávame si ho na tvár, aby sme chránili seba aj druhých pred šírením koronavírusu. Farebné, nápadité, s folk motívmi, vtipné aj klasické medicínske rúška sa stali nevyhnutnou súčasťou našich každodenných outfitov a symbolom tejto doby.

Súťaž o čistiacu kefku na tvár Orava FB-04

ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Prvým miláčikom pleti je sonická čistiaca kefka na tvár Orava FB-04, ktorá vašu pleť na tvári, krku aj v dekolte zbaví mikročiastočiek nečistoty a odumretej kože. Nezostáva len na povrchu, ale vyčistí aj upchaté póry, aby mohla vaša pokožka voľne dýchať. Výborne sa ňou pleť odličuje od mejkapu a vyhovuje aj ženám s citlivou pleťou, keďže čistí pleť pomocou jemného a šetrného silikónového nadstavca. Ľahko sa obsluhuje a zmenu režimu kmitania pri čistení signalizuje zvukom. V balení Orava FB-04 máte k dispozícii štyri nadstavce na rôzne použitie – na hĺbkovú očistu, aktiváciu pokožky, píling a mikromasáž. Orava FB-04 môže byť vaša len za 19,90 €.

Koniec súťaže: 28. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.