Súťaž o čistiaci toner Beyond Organic

Značka Beyond Organic funguje od roku 2005. Sídlo majú v Helstone vo Veľkej Británii, kde žijú i produkujú svoje výrobky. Samy sa vyjadrujú, že pestujú a fabrikujú v čistom prostredí a sú radi, že tam žijú. Kozmetika svojou rýdzosťou i dokázanými účinkami časom presvedčila mnohých bio predajcov po celom svete. Nielen v Európe, ale aj Ázii, a dokonca vychýrené kozmetické štúdio hotela „Four Seasons“ v Tokiu. Je to 100% prírodná organická kozmetika, ktorá od svojho vzniku získala 26 rôznych ocenení.

Čistiaci toner určený pre pleť so sklonom k tvorbe akné a mastnú pokožku s obsahom hamamelu, tea tree a levandule. Toner upokojuje pleť a lieči zapálené miesta pričom navracia pokožke jej prirodzenú rovnováhu. Odstraňuje nečistoty zo zanesených pórov, ktoré neskôr spôsobujú vznik akné.

Súťaž o čistiaci toner Beyond Organic

Súťaž o čistiaci toner Beyond Organic
ilustračné foto: bionatural.sk

Súťaž o čistiaci toner Beyond Organic

Súťaž o čistiaci toner britskej značky prírodnej kozmetiky Beyond Organic. Prečítaj si recenziu a odpovedz na jednoduchú otázku.

Termín konania súťaže: do 16.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.