Súťaž o ceny s filmom Kung Fu Panda 3

Jedna z najúspešnejších animovaných sérií na svete sa vracia. V jej čele opäť stojí slávny a prerastený kung-fu bojovník – panda Po.

Súťaž o ceny s filmom Kung Fu Panda 3 a vďaka ZlavaDna.sk môžete vyhrať lístky na toto dobrodružstvo a ďalšie kung-fu ceny.

Diváci by mohli predpokladať, že v dvoch predchádzajúcich častiach Po dosiahol najvyšší možný stupeň tým, že sa stal Dračím bojovníkom. Ale to je veľký omyl. Pred Poom stojí nová veľká výzva. Jeho milovaný učiteľ Sifu ho totiž zoznámi s ďalšou úlohou, ktorá ho má ešte viac zdokonaliť v umení kung-fu: Po sa musí stať učiteľom.

A práve to je úloha, pred ktorou má Po poriadny rešpekt… Behom svojho prvého tréningového výcviku má totiž na starosti Päťku, teda tých najlepších z najlepších kung-fu bojovníkov v celej Číne. Po sa pokúša zaučiť v jemnostiach kung-fu Tygricu, Opičiaka, Zmiju, Žeriava a Modlivku. Namiesto toho v tréningovej sále, v tomto priestore disciplíny, cti a duchovného cvičenia, zavládne úplný chaos. Prerod študenta na učiteľa ale nie je jedinou zmenou v Poovom živote. Nečakane sa objeví jeho dávno stratený biologický otec. Po šťastnom stretnutí spoločne odcestujú do ukrytého pandieho raja, kde sa stretnú s ďalšími pandími členmi početnej čiernobielej rodiny.

Súťaž o ceny s filmom Kung Fu Panda 3
Súťaž s filmom Kung Fu Panda 3
ilustračné foto: zlavadna.sk

Súťaž o ceny s filmom Kung Fu Panda 3

Ceny pre výhercov súťaže

5 x 2 lístky na film Kung Fu Panda do ktoréhokoľvek kina na Slovenku
3 x filmový balíček: 1 x tričko, 1 x zápisník , 1 x maska
3 x kniha Kung Fu Panda 3
3 x balíček Chupa Chups

Termín konania súťaže: do 20.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.