Súťaž o ceny od televíznej stanice Spektrum

Dunaj, druhá najdlhšia európska rieka, ktorá preteká územím desiatich krajín, bola svedkom mnohých zásadných míľnikov dejín nielen východnej Európy. Vo vlnách aj na brehoch tohto mohutného toku nájdeme množstvo tajomstiev, fascinujúcich príbehov a osudov. V poslednom čase si Dunaj a obyvatelia jeho okolia zaslúžili pozornosť tvorcov dokumentárneho seriálu Dunaj – proti prúdu, ktorý môžete sledovať na televíznej stanici Spektrum.

Súťaž o ceny od televíznej stanice Spektrum

ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Ďalšie zaujímavosti o Dunaji, jeho histórii, miestnych kultúrach a obyvateľoch môžete objavovať vďaka dokumentárnemu seriálu Dunaj – proti prúdu každú nedeľu o 15:00 na televíznej stanici Spektrum. Ak chcete vyhrať zaujímavé ceny od televíznej stanice Spektrum, odpovedzte správne do 20. 11. 2020 na súťažnú otázku: Koľkými krajinami rieka DUNAJ preteká, respektíve dotýka sa ich:

 

Koniec súťaže: 20. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.