Súťaž o brutálny herný PC v hodnote takmer 1700 €

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Po dlhšej prestávke spúšťame na najväčšom technologickom SK/CZ Instagrame ďalšiu nadupanú súťaž! Keďže tu máme veľa hráčov, súťažiť budete o brutálny herný PC s Core i7 procesorom, 16 GB RAM, GTX 1080 grafikou aj 256 GB SSD v hodnote takmer 1700 €. 🔥 Pravidlá sú jednoduché: 1) Daj follow na @fontech.sk a @svetxiaomi 2) Označ pod príspevkom dvoch kamarátov, s ktorými si na tejto mašine zahráš 3) V nedeľu 7. októbra sa dozvieš výsledky. Dodatok k pravidlám: – Platný a zaradený do súťaže je len jeden komentár, duplicitné komentáre budú zmazané a vyradené zo žrebovania! – Podmienkou pri žrebovaní je follow na náš profil. Súťažiaci, ktorí nedajú follow, nebudú zaradení do žrebovania. Prajeme ti veľa šťastia a sleduj nás aj naďalej. 🙂

Príspevok, ktorý zdieľa FonTech.sk (@fontech.sk),

Súťaž o brutálny herný PC v hodnote takmer 1700 €

Po dlhšej prestávke spúšťame na najväčšom technologickom SK/CZ Instagrame ďalšiu nadupanú súťaž! Keďže tu máme veľa hráčov, súťažiť budete o brutálny herný PC s Core i7 procesorom, 16 GB RAM, GTX 1080 grafikou aj 256 GB SSD v hodnote takmer 1700 €. 

07.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.