Súťaž o darček od FAnn.sk, Biotherm Aqua Glow Super Concentrate

Doprajte pleti jas: záblesk rýdzej žiare priebehu okamihu zatočí s mdlou pokožkou aj prvými jemnými vráskami. Technológia umocňujúca jas: zdokonaľuje a zjednocuje farebný odtieň pleti.

Kľúčové prísada: vitamín C, antioxidant s neuveriteľnými rozjasňujúcimi schopnosťami, bol spojený s vyplňujúcim ceramidom. Výsledkom je okamžite rozjasnená pleť. Receptúra ďalej obsahuje exkluzívnu prísadu značky Biotherm, komplex Life Plankton ™, a prírodný glycerín. Neobsahuje farbivá ani parabény a je 100% šetrný aj k citlivej pleti. Nový nepostrádateľný prírastok do vašej kabelky oceníte, kedykoľvek budete chcieť dosiahnuť prejasnenie pokožky.

Súťaž o Biotherm Aqua Glow Super Concentrate 50 ml

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Biotherm Aqua Glow Super Concentrate 50 ml

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Biotherm Aqua Glow Super Concentrate 50 ml

 

Koniec súťaže: 14. 11. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.