Súťaž o Biopron Laktobacily BIFI+

S príchodom jesene a zimy každoročne pribúdajú bakteriálne ochorenia, na ktorých liečbu Vám a Vašim deťom lekár predpíše antibiotiká.

Súťaž o Biopron Laktobacily BIFI+

Odborníci odporúčajú užívať spolu s antibiotikami aj laktobacily. Výživový doplnok Biopron® Laktobacily Baby BIFI+ je vhodný pre Vašich najmenších, najmä pri a po užívaní antibiotík. Viac informácií o tomto výrobku získate na www.valosun.com. Odpovedzte na nižšie uvedenú otázku a desiati z Vás získajú výživový doplnok Biopron® Laktobacily Baby BIFI+ v balení po 30 ks úplne zdarma!

 

[button-red url=“http://www.modrykonik.sk/forum/sutaz/sutaz-o-biopron-laktobacily-bifi/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.