Súťaž o bio kokosový olej Caffe latte zn. Saloos!

Bio kokosový olej Caffe Latte od Saloos – delikatesa pre pokožku

Ošetruje, hydratuje a zjemňuje všetky typy pleti vrátane citlivej. Chráni pleť pred vysychaním a spomaľuje jej starnutie. Extrakt z kávových zŕn vypína pokožku, aktivizuje myseľ a navodzuje dobrú náladu. Upozornenie: Pri teplote cca 25 °C je produkt tekutý. Pre zachovanie tuhej konzistencie skladujte do 20-22 °C.

Viete, že niektorí milovníci kokosového oleja si ho pridávajú aj do kávy? Skúšali ste to už? Hmm. Caffe Latte od Saloos sa však jesť nedá. Aká škoda! :D Patrí totiž medzi veľmi jedlé vône, vonia mi ako kokosové guľky s  trochou rumu a  kávy :) Mňam! Tento kokosový olej používam namiesto telového mlieka.  Tak ako má káva povzbudzujúce účinky na naše telo, pôsobí podobne aj na našu pokožku. Kokosový olej Caffe latte tak zabezpečí hydratáciu pokožku, jej pružnosť a dlhšiu mladosť.

 

Súťaž o bio kokosový olej Caffe latte zn. Saloos!
Súťaž o bio kokosový olej Caffe latte zn. Saloos!
ilustračné foto: bionatural.sk

Súťaž o bio kokosový olej Caffe latte zn. Saloos!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku. Odpovede posielajte cez súťažný formulár. Súťaž trvá do nedele 30. 3. 2016.

Termín konania súťaže: do 20.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.