Súťaž o bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat

Teraz máš jedinečnú šancu získať štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat, s ktorými zažiješ dokonalú slobodu. Tešiť sa pritom môžeš až na 100 hodín prehrávania hudby!

Súťaž o bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat

ilustračné foto:  techbox.sk

Súťaž o štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat

Nové slúchadlá Philips UpBeat do uší sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú odstrihnúť od káblov. Vďaka Bluetooth ich prepojíš so svojím smartfónom či iným zdrojom hudby a užívaš si naplno svoje obľúbené skladby vďaka 6 mm neodýmiovým akustickým budičom. Precítiš tak skvelý zvuk a úderné basy. Oválna akustická trubica slúchadiel pritom maximalizuje pasívnu izoláciu hluku.

Cenovo dostupnejší model Philips UpBeat SHB2505 ti ponúkne celkovo 20 hodín prehrávania hudby. Môžeš si vybrať, či chceš slúchadlá v bielej alebo čiernej verzii. U nás ich však môžeš aj vyhrať, zapoj sa do súťaže a správne odpovedz na 2 súťažné otázky. Už 21.novembra 2019 sa dozvieš, či si vyhral.

Koniec súťaže: 14.11.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.