Súťaž o bezdrôtové slúchadlá AKG Y500

Keďže TECHBOX.sk v roku 2020 oslavuje svoje 10. narodeniny, rozhodli sme sa každý mesiac priniesť súťaž o zaujímavú cenu. Každý mesiac tak potešíme jedného z vás, ktorý splní tri jednoduché úlohy vždy inou a zaujímavou cenou. Tentokrát sa budete môcť tešiť zo špičkových Bluetooth slúchadiel AKG Y500.

Súťaž o bezdrôtové slúchadlá AKG Y500

ilustračné foto:  techbox.sk

Slúchadlá AKG Y500 majú klasickú konštrukciu s hlavovým mostom, pričom slúchadlá prekrývajú uši (on-ear konštrukcia). Aj vďaka tomu sú pomerne malé a ľahké a zároveň skladné. Konštrukcia dovoľuje ich zloženie. V balení je pritom aj textilné vrecko na cestovanie.

AKG Y500 sú síce prísne hardvérové čo sa týka ovládania, no majú aj moderné funkcie ako automatické zastavenie prehrávania v prípade ich zloženia z hlavy. Samozrejmosťou je tak i automatické spustenie len čo si ich nasadíte späť na hlavu. Podľa AKG slúchadlá na jedno nabitie zvládnu 33 hodín prehrávania hudby bez nutnosti ich dobíjania. Ak náhodou bude 900 mAh batéria už vybitá, 5 minút nabíjania dodá dostatok energie na hodinu počúvania.

Koniec súťaže: 08. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.