Súťaž o baranicu značky Brekka

BREKKA je talianska značka založená už roku 1988. Pri jej zrode stáli Andrea Bresso a Claudio Cannilla a zameriava sa na kvalitné outdoorové vybavenie. BREKKA neustále vyvíja nové technológie a do najmenších detailov prepracováva každý kúsok, ktorý v jej dielni uzrie svetlo sveta. Pritom jej kúsky nestrácajú štýl a originalitu vlastné talianskym dizajnérom.

Značka BREKKA si vydobyla miesto aj na svetovom trhu. O jej kvalitách svedčí aj fakt, že už prevádzkuje asi deväťsto obchodov v Taliansku a tri tisíce po celom svete. Choďte s módnymi trendmi a doplňte svoj outfit napríklad štýlovú čiapkou alebo šálom BREKKA.

Súťaž o baranicu značky Brekka

Súťaž o baranicu značky Brekka
ilustračné foto:  vivantis.sk

Súťaž o baranicu značky Brekka

Súťaž trvá od 28.12. 2018 do 31.1. 2019. Výhercom súťaže sa stane súťažiaci, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 380 a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodaj.

31.01.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.