Súťaž o balíčky zdravotníckej pomôcky smectaGo

Zima má svoje čaro – pohyb v snehom zasypanej krajine predstavuje veľké plus pre naše zdravie aj reset pre myseľ. Preto, len čo nastane čas na oddych, hor sa na lyže, bežky, snowboard, na korčule – hor sa športovať! Veď pobyt v mrazivom exteriéri podporuje imunitu a pohyb zase pomáha pri zhadzovaní „naškrečkovaných“ kilogramov.

Čo so sebou a ako sa nenechať rozhodiť ani hnačkou?

Že sme vás navnadili a doma rozhodne neostanete? Tak si nezabudnite zbaliť vhodnú výstroj, mobil s poriadnym fotoaparátom na dokumentovanie zážitkov na snehu a nejaké tie eurá na kávu a jedlo. Ak by náhodou vašu motiváciu a chuť vyraziť na sneh nečakane nabúrala hnačka, nevzdávajte sa a ešte doma, alebo priamo na svahu siahnite po zdravotníckej pomôcke smectaGo® proti akútnej a chronickej hnačke. Obsahuje prírodný íl (diosmektit), ktorý zastavuje a lieči hnačku, nech ju už spôsobila baktéria, viróza alebo zle skombinovaný jedálniček. Je preukázané, že viaže toxické látky a choroboplodné zárodky a pomáha pri ich vylučovaní z tela, chráni tráviaci trakt a napomáha hojeniu črevnej sliznice.

Súťaž o balíčky zdravotníckej pomôcky smectaGo

Súťaž o balíčky zdravotníckej pomôcky smectaGo
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o balíčky zdravotníckej pomôcky smectaGo

Súťaže sa môžete zúčastniť do 27.3.2019. Piati z vás získajú balíček smectaGo.

27.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.