Súťaž o balíčky višňovej Pepsi s jogamatkou

Túžite po lete plnom nových zážitkov a dobrodružstiev? V tom prípade ochutnajte novú Pepsi s podmanivou višňovou príchuťou. Explózia višňovej chuti vás v kombinácii s kofeínom nakopne aj v tých najhorúcejších dňoch a inšpiruje k ďalším a ďalším dobrodružstvám.

Nová Pepsi Višňa je na osvieženie počas horúcich letných dní ako stvorená. Jeden z najpopulárnejších nápojov na svete vytvára v kombinácii s príjemne kyslastou chuťou višní dokonalú harmóniu a hoci je sezóna tohto obľúbeného ovocia krátka, s novou Pepsi si môžete osviežujúcu chuť višní dopriať kedykoľvek a kdekoľvek. Pepsi Višňa je navyše bez kalórií, takže vašej novej láske môžete nechať úplne voľný priebeh.

 

Súťaž o balíčky višňovej Pepsi s jogamatkou

Súťaž o balíčky višňovej Pepsi s jogamatkou
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíčky višňovej Pepsi s jogamatkou

Zapojte sa do súťaže a víťazi si okrem skvelej chuti novej višňovej Pepsi budú môcť vychutnať chvíle oddychu na originálne jógamatke. Na vaše odpovede čakáme do 19. júna.

19.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.