Súťaž o balíčky produktov dm babylove

Narodením bábätka sa pre rodičov začínajú chvíle plné šťastia, lásky, prekvapení, ale aj starostí, či svojmu pokladu dokážu zabezpečiť všetko potrebné, aby v zdraví rástlo, bolo spokojné a šťastné.

Aby sme vám toto počiatočné obdobie čo najviac uľahčili, vyberte si v dm drogerie markt značku babylove, ktorá vám ponúka široký sortiment výrobkov z oblasti starostlivosti a výživy, sústredených na špecifické potreby malých detí. Vysoko kvalitné, dôkladne otestované účinné látky garantujú tú najvyššiu kvalitu, ktorej môžete dôverovať.

Súťaž o balíčky produktov dm babylove

Súťaž o balíčky produktov dm babylove
ilustračné foto:  modrykonik.sk

Súťaž o balíčky produktov dm babylove

[the_ad id=“84646″]

Balíček produktov babylove teraz môže 5 z vás získať úplne zadarmo! Ak sa chcete zapojiť do súťaže, napíšte nám do komentára, ktorý výrobok značky babylove kupujete najradšej a pridajte k nemu aj link z e-shopu. Súťaž prebieha od 11.3. do 17.3.2019.

17.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.