Súťaž o balíčky od Weber s úžitočnými pomocníkmi k vydarenej grilovačke

Leto klope na dvere a s ním sa neodmysliteľne spája i grilovanie, stretávanie sa so susedmi, priateľmi či rodinou pri voňavých dobrotách. Grilovať však nemusíte len v záhrade. So správne zvoleným grilom si grilovaciu oázu môžete vyčariť kdekoľvek!

Široké využitie plynových grilov

Plynové grily Genesis sú vybavené vysoko výkonným grilovacím systémom GS4, ale i prepracovaným odkvapkávacím systémom, s ktorým vypečený tuk odchádza bez nechceného pripaľovania. Novinka tohtoročná sezóny – najmenší gril s dvoma horákmi – má grilovaciu plochu 51 x 48 cm, a je perfektný na romantické grilovačky vo dvoch. Ak však plánujete veľké grilovačky pre rodinu či široký okruh priateľov, oceníte skôr modely s tromi, štyrmi či šiestimi horákmi.

Malý priestor, veľké možnosti

Ešte jednoduchšie a pohodlnejšie môže byť elektrické grilovanie, ktoré vám tiež ušetrí neporiadok a dym spojený s uhlím. Weber Pulse je prvý gril svojho druhu, ktorý kombinuje inteligentné technológie s najmodernejším digitálne riadeným elektrickým výkonom a prináša tak komfort až na váš balkón, terasu či predzáhradku, kde hopoľahky rozložíte. Práve terasové minigrilovačky sú trendom, ktorý si určite zamilujete vy, aj vaši priatelia. Kým však začnete, nezabudnite sa oboznámiť s nariadeniami a prípadnými zákazmi, ktoré upravujú grilovanie na vašom sídlisku. Ak chcete vedieť viac o skvelých griloch a všetko grilovaní, neváhajte si kliknúť na www.weberstephen.sk.

Súťaž o balíčky od Weber s úžitočnými pomocníkmi k vydarenej grilovačke

Súťaž o balíčky od Weber s úžitočnými pomocníkmi k vydarenej grilovačke
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o balíčky od Weber s úžitočnými pomocníkmi k vydarenej grilovačke

Milí naši čitatelia, zapojte sa do súťaže o 3 balíčky od spoločnosti Weber s úžitočnými pomocníkmi k vydarenej grilovačke a s knihami o správnom grilovaní. Na vaše odpovede čakáme do 9. júna.

09.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.