Súťaž o balíčky Lovela BABY

Jemnosti detskej pokožky sa nič nevyrovná a my vieme, že pre svoje bábätko urobíte všetko, aby ste ho ochránili. Pokožka detí je však citlivejšia ako dospelých, preto je dôležité sa o ňu správne starať.

Vedeli ste, že hypoalergénne pracie prostriedky Lovela BABY sú klinicky a dermatologicky testované? Ich zloženie je vyvinuté špeciálne pre tú najcitlivejšiu pokožku a sú tak vhodné pre tých najmenších od prvého dňa života, ale aj pre ľudí, ktorí trpia alergiami a atopickou dermatitídou. Komu by sa takýto balíček pracích prostriedkov Lovela BABY nehodil?

Súťaž o balíčky Lovela BABY

ilustračné foto:  mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak si vyberiete v našom e-shope mojadm.sk alebo v kamennej predajni dm akékoľvek produkty značky Lovela BABY v minimálnej hodnote 8,95 €, vyplníte súťažný formulár a ste v hre!

 

Koniec súťaže: 31. 03. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.