Súťaž o balíčky koreninových zmesí od Mäspoma

Vyplnením ankety ste automaticky zaradení do žrebovania o balíčky koreninových zmesí od Mäspoma na dokonalé dochutenie zabíjačkových špecialít. Zverte chuť svojich tradícií do rúk odborníkov!

Súťaž o balíčky koreninových zmesí od Mäspoma

ilustračné foto: pravda.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do veľkého celonárodného prieskumu o domácich zabíjačkách. Ako? Vyplňte krátku anketu (nižšie v článku) o vašich zvyklostiach súvisiacich s domácimi zabíjačkami. Chceme zistiť, ako svoje obľúbené mäsové špeciality pripravujete vy. Patríte k tým, ktorí sa môžu popýšiť tými najlepšími hurkami, jaternicami, krvavnicami, kiskami, jelitami maťejmi či dorami? Je naozaj názvov pre jaternice iba 17, alebo ich je oveľa viac? Má klobáska štípať, či má byť lahodne jemná? Ľúbite mäsko na klobásy pomlieť nahrubo, či na jemno? Aká veľká je „dosť veľká“ tlačenka? Pridávate do jelítok krúpy, brezle, žemle, ryžu či pohánku? Nezáleží na tom, či ste odborník, gurmán alebo len zvedavý experimentátor.

 

Koniec súťaže: 07. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.