Súťaž o balíčky dekoratívnej kozmetiky

Ktorá z nás by nechcela byť očarujúco krásna? A keďže deko pomocníkov v kozmetickej taštičke nie je nikdy dosť, pripravili sme pre vás súťaž o balíčky s prekvapením. Balíčky budú obsahovať mix produktov dekoratívnej kozmetiky od niektorých z týchto obľúbených značiek: Dermacol, L’ORÉAL PARIS, Orly, Revlon či Revolution a nebudú v nich chýbať ani naše dm značky.

Ako sa zapojiť do súťaže?
Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak nakúpite v našom e-shope mojadm.sk aspoň 2 akékoľvek produkty dekoratívnej kozmetiky, vyplníte súťažný formulár a ste v hre!

 

Súťaž o balíčky dekoratívnej kozmetiky

ilustračné foto:  mojadm.sk

Nakúpte v ktorejkoľvek dm predajni alebo v našom e-shope mojadm.sk minimálne 2 ks výrobkov BEBA COMFORT 2,3,4 HM-O 800g alebo BEBA OPTIPRO 2,3,4,5 600g (možnosť kombinovať gramáže výrobkov alebo kombinácia výrobkov).  Súťaž sa nevzťahuje na výrobky počiatočnej a špeciálnej dojčenskej výživy.
Pošlite sms

Výhry:
4 x hlavná výhra: autosedačka značky Britax Römer ADVANSAFIX IV R
6 x vedľajšia výhra: balenie výrobkov BEBA po 6 ks od jednej varianty podľa vlastného výberu (BEBA COMFORT 2,3,4 HM-O 800 g, BEBA OPTIPRO 2,3,4,5 600 g). Výhra sa nevzťahuje na počiatočnú dojčenskú výživu.

Výhry: 20x balíček dekoratívnej kozmetiky obsahujúci produkty rôznych značiek.

Koniec súťaže: 31. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.