Súťaž o balíčky chrumkavých čipsov Lay’s, tričká a šiltovky pre fanúšikov

Vychutnajte si tento rok futbal štýlovo

Ste futbalový fanúšik a nenecháte si ujsť žiadny zápas? Blížiace sa finále Ligy Majstrov UEFA alebo vrchol našej najvyššej ligy vás nemôžu nechať ľahostajnými. Či už sa vydáte s partiou priamo na štadión alebo budete fandiť z tepla domova, občerstvenie nesmie chýbať.

Lay’s Strong sú parádne pikantné čipsy, ktorými nepohrdnú ani tí najväčší milovníci extra pikantných chutí. Báť sa nemusia ani tí, ktorí nemajú radi pocit „pekla“ na jazyku. Pre nich sú tu tradičné verzie čipsov Lay’s,  ktoré sú stálicami a nikdy nesklamú. Lay’s sú pri príležitosti futbalového sviatku navyše v špeciálnych „fandiacich“ obaloch. Na každom z nich nájdete vyobrazenie jednej z emócií spojenej so sledovaním futbalu, ako je nadšený výkrik, rozhorčenie či radosť z gólu. Lay’s Strong sú tie pravé čipsy na sledovanie dramatických stretnutí.

Súťaž o balíčky chrumkavých čipsov Lay's, tričká a šiltovky pre fanúšikov

Súťaž o balíčky chrumkavých čipsov Lay’s, tričká a šiltovky pre fanúšikov
ilustračné foto: pcrevue.sk

Súťaž o balíčky chrumkavých čipsov Lay’s, tričká a šiltovky pre fanúšikov

Napíšte aspoň dve emócie spojené so sledovaním  hokejových MS alebo futbalových zápasov Ligy majstrov, vyobrazené na nových obaloch Lay´s Strong a zaradíme vás do žrebovania o balíčky chrumkavých čipsov, tričká a šiltovky pre troch fanúšikov.

05.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.