Súťaž o balíčkek kozmetiky od spoločnosti dm drogerie markt

Možno vám dnes nie je práve do smiechu. Napriek tomu sa premôžte a usmejte sa, veď s úsmevom na tvári  ide všetko lepšie. Neveríte?

Smiech proti stresu
Ako je možné zvládnuť  ťažké stresové situácie? Ľudia so zmyslom pre humor dokážu zvládať záťažové situácie v živote ľahšie, pretože sa na ne pozerajú z optimistického uhla.  Psychológovia považujú humor za spôsob, ako sa vyrovnávať s každodennými problémami. Pomáha vytvárať a udržiavať si dobrú duševnú pohodu. Tým, že znižuje hladinu stresového hormónu znižuje aj stres.

Smiech pre úspech
Usmievať sa vieme od malička. Už dvojtýždňové dieťa sa dokáže usmievať. Dobre naladení ľudia sú výkonnejší v práci, kreatívnejší a aj komunikatívnejší. Veselí  ľudia nachádzajú ľahšie riešenia problémov. Smiech zároveň zlepšuje pamäť, pretože smiechom sa prepájajú určité  nervové centrá.

Smiech pre lásku
Smiech v kolektíve upevňuje sociálne putá medzi ľuďmi. Utužuje nielen priateľstvo, ale aj manželstvo. Je odrazom priaznivejšieho pohľadu na svet, usmiaty sa cítime lepšie. A keď sa dobre cítime, sme viac otvorení aj novým láskam.

Súťaž o balíčkek kozmetiky od spoločnosti dm drogerie markt

Súťaž o balíčkek kozmetiky od spoločnosti dm drogerie markt
ilustračné foto:  woman.sk

Súťaž o balíčkek kozmetiky od spoločnosti dm drogerie markt

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom kozmetiky od spoločnosti dm drogerie markt.
Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť ! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!

16.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.