Súťaž o balíček voňavých mydielok značky 4711 Acqua Colonia

Aromatické mydlá značky 4711 Acqua Colonia
Umývanie rúk je každodenným rituálom. S aromatickými mydlami ACQUA COLONIA sa z rutiny stane prijemný a jedinečný zážitok. Pestré mydlá sú od začiatku marca 2016 dostupné v troch najobľúbenejších vôňach značky ACQUA COLONIA: limetka a muškátový oriešok, ružové korenie a grapefruit a citrón a zázvor. Či už budú pútať pozornosť vo vašej kúpeľni, alebo ako dokonalý darček pre hostí, tieto slávnostné mydlá sú osviežujúce, blahodárne pôsobiace a výnimočné.

Súťaž o balíček voňavých mydielok značky 4711 Acqua Colonia

Súťaž o balíček voňavých mydielok značky 4711 Acqua Colonia
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o balíček voňavých mydielok značky 4711 Acqua Colonia

Odpovedajte na súťažnú otázku a piatich z vás, vyžrebujeme a odmeníme balíčkom voňavých mydielok značky 4711 Acqua Colonia. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

Tri mydlá rôznych vôní
Lime & Nutmeg – osviežujúca
Limetka má čistú a sviežu vôňu, ktorá sa snúbi s korenistou vôňou muškátového orieška.

Pink Pepper & Grapefruit – euforizujúca
Korenistá aróma ružového korenia sa mieša so sviežim grapefruitom – energická a rozmanitá kombinácia.

Lemon & Ginger – vitalizujúca
Kombinácia vitalizujúceho citróna a inšpirujúcej vône zázvoru vonia slnkom a prebúdza spomienky na prekrásne dni v prírode.

 

Termín konania súťaže: do 10.07.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.