Súťaž o balíček vlasovej kozmetiky Pantene Pro-V

Niekedy sú to objemné vlny, inokedy hladké pramene a potom zase jemné kučery. Čo deň – to iný styling? Klasický a elegantný alebo divoký a odvážny? So správnymi stylingovými prípravkami môžete svojim vlasom dopriať vytúžený WOW efekt. Značka Pantene Pro-V zabezpečuje, aby vlasy dostávali potrebné vitamíny už od roku 1945 a je priekopníkom hlavne v používaní vyživujúceho provitamínu B5. Táto látka, ktorú vyvinuli švajčiarski vedci, vlasom dodáva zdravší a silnejší vzhľad zvnútra i zvonku. Plné výživných dobrôt a účinných Pro-V receptúr sú aj nové stylingové prípravky Pantene Pro-V, vďaka ktorým si pri úprave vlasov doprajete chvíle plné slobody a fantázie, ale bez pocitu obavy z ich poškodenia! Vaše vlasy budú skvele upravené a perfektne ošetrené.

Súťaž o balíček vlasovej kozmetiky Pantene Pro-V
ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:
zapojte sa do súťaže o balíček vlasovej kozmentiky – vyživujúca pena Pantene Defined Curls Nourishing Mousse, lak na vlasy Pantene Flexible Hold, Pantene Ultra Strong Hold a Pantene Perfect Volume. Vaše odpovede posielajte do 3. marca 2023.

 

Koniec súťaže: 03. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.